Misyonumuz | KayaBey Nakliyat

MİSYONUMUZ

Varlık sebebimizi gerçeğe dönüştürmek için tecrübemize, kalite standartlarına verdiğimiz öneme, verimliliği ön planda bulunduran sistemli çalışma şeklimize ve müşterilerimizle kurduğumuz güçlü iletişim bağına güveniriz. Firmamız, nakliye sektörüne ihtiyaç duyan müşterilerinin istek ve taleplerini en iyi şekilde anlayarak eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamayı başarıp, yenilikler üretmekteyiz. Yeniliklerle hedeflerini gerçekleştiren firmamız mutlu müşteriler ile sorunsuz hizmetler sürdürmektedir. İşimizi en güzel şekilde yaparız. Böylece müşterimize olan sadakatimizi ve sorumluluğumuzu yerine getiririz. Müşterimizin işini kendi vazifemiz olarak görmekteyiz. Bu anlayışla hareket ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını sahiplenmeye devam etmekteyiz. Misyonumuz, nakliye sektöründe mükemmel ve kusursuz hizmeti sunarak profesyonelliği elde etmek ve profesyonelliği her daim korumaktır.
“ Kaliteli & Güvenilir Hizmetin Doğru Adresi
Kaya Bey Evden Eve Nakliyat”.

İçine girdiğimiz her işte müşterilerimize sözler veririz. Verdiğimiz net sözleri eksiksiz yerine getirmeyi vaat ederiz. Sözlerimizi yerine getirerek işin sonunda sorunsuz ve mükemmel sonucu sizlerle paylaşmaktayız. Şehir içi, şehir dışı ve yurt dışına gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde her zaman kendimizi ve çalışanlarımızı geliştirmeye özen gösteririz. Olduğumuz yerde saymak yerine her gün biraz daha ileriye adım atmayı tercih etmekteyiz. Müşterilerimize karşı her zaman doğru sözlü, şeffaf, dürüst ve tutarlı olmaktayız. Samimi şeffaflığımız sayesinde güvene dayalı harka işler çıkarmaktayız. Ekip ve kurumun ortak performansını önemseriz. Müşterimizin istek ve ihtiyaçlarını ekibimizle el ele vererek gerçekleştiririz.

Alanında en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunan firmamız teknoloji destekli hizmetlerini, müşterilerin isteklerine cevap verecek şekilde ve kaliteli hizmet sunmak çizgisinde sürdürmeye devam etmektedir. Hizmetlerimizde sürekli olarak daha kaliteli ve yeni çalışmalar imza atmak üzere ekibimizle geleceğe yönelik çalışmalarımızı gerçekleştirmek amacındayız. Bu sektörün ilk sıralarında yer almak üzere tüm gücümüzle rekabet etmek prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Güvenilirlik ve Verimlilik

Bağlı olduğumuz toplumun kültüründen ve değerlerinden taviz vermeden vizyonumuz ve değerlerimiz çerçevesinde işimizi en iyi şekilde yapmak; hizmet alanımızda teknolojinin imkanlarından ve kendi insan sermayemizden en iyi şekilde yararlanarak ülkemizin gelişimine katkıda bulunmaktır.
  • Siz isteyin biz taşıyalım.
  • En hızlı ve en güvende taşıma.
  • Paketlemeleri özveri ile yapıyoruz.