Hakkımızda | KayaBey Nakliyat
Şirket

1983'den Beri
Güvenilir Hizmet Sağlıyoruz

39 + Yıldır

Evden eve taşımacılık

Hakkımızda

Kaya Bey Evden Eve Nakliyat, nakliye sektöründe yer alan ve bu konuda uzun yıllar birikim edinmiş girişimcilerce kurulmuştur. Kaya Bey Nakliyat, lojistik ve nakliye sektöründe artan talepleri karşılamak üzere pazardaki ihtiyaçları analiz ederek, bu hizmeti satın alan kişi ve kuruluşların en sık yaşadığı sorunlara çözüm üretmeyi gaye edinmiştir. Bu doğrultuda kalite standartlarına gereken önceliği göstermiş, lojistik ve nakliye sırasında yanlış planlama ve sistemsizlik nedeniyle yaşanan zaman ve mal kayıplarını asgariye indirecek önlemler almıştır. Bugün KayaBey Nakliyat, kurulduğu zamankine oranla çok daha büyük bir ekiple çalışmakta ve farklı ihtiyaçlara uygun boyutlarda araçlardan oluşan filosuyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaşmaktadır. Müşteri memnuniyetine verdiği önem ve yılların deneyimi sayesinde Kaya Bey Nakliyat, müşterileri ile kurduğu uzun soluklu güven ilişkisini çözüm ortaklığı boyutunda sürdürmekte ve portföyüne yenilerini eklemektedir. Toplam kalite sistemiyle oluşturduğumuz ‘Yüksek Kalite’ anlayışıyla taşımacılık sektöründe öncü olmayı hedefliyoruz. Taşımacılık sektöründeki teknolojik yenilikleri takip edip en iyi yönetim ve hizmet tekniklerini şirketimiz bünyesinde adapte ederek yönetim yapımız ve dolayısıyla hizmet anlayışımızı dinamik ve esnek kılmaktır.

Kaya Bey
Evden Eve Taşımacılık
0

Evden
Eve

Nakliyat
0
Ofis ve İş Yeri Taşıma
0
Şehirler Arası
0k
Yol
Neler yapıyoruz

Asansörlü evden eve nakliyat nedir ?

Asansörlü evden eve taşımacılık, bina dışından uygun cam veya balkondan eşyalarınızın araca yüklenmesi ve diğer tarafta yine eşyalarınızın aynı şekilde bina dışından yeni evde taşıma şeklidir.
Değerlerimiz

Asansörlü evden eve taşımacılık maliyeti nedir ?

Asansörlü evden eve nakliyat fiyatı toplam maliyet içinde hesaplama yapılır. Müşterilerimizin taşınma esnasında eşyalarınızın hızlı ve güvenilir şekilde taşıma yapmak için kullanılır. Gaziantep asansörlü nakliyat işlemi yapılırken 7. kat ve 25.kat arasında az bir fark bulunmaktadır.
Değerlerimiz

Asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti kaçıncı kata kadar yapılmakta ?

Gaziantep asansörlü taşımacılık 25. kata kadar sizlere hizmet vermekteyiz. Son model evden eve asansörlerimiz ile asansörlü evden eve taşıma işlemi yapmaktayız. Profesyonel operatörlerimiz ile eşyalarınızı güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşıma işlemi yapıyoruz. Gaziantep evden eve asansörlü nakliyat hizmeti için bizimle iletişime geçiniz.
Neden Bizi Seçmelisiniz

Bizi Seçmeniz İçin
4 Neden

Şeffaf Fiyatlandırma

Müşterilerimizi şeffaf fiyatlandırmalarımız ile mutlu ediyoruz
01

Zamanında Teslimat

Dilediğiniz yerden, dilediğiniz yere zamanında teslimat.
02

Güvenilir
Hizmet

Sizin ve eşyalarınızın güvenliği bizim önceliğimiz ve değerlerimiz.
03

7/24 Omline
Destek

İstediğiniz zaman bize ulaşıp sorularınızı sorabilirsiniz.
04
Ambalajlarımız

Kaya Bey Nakliyat paketleme işini en iyi şekilde icra eden zanaatkârdır